Skvrny jsou bez šance! Novinka: Bupi BABY mýdlo na skvrny a na praní

28.10.2014 09:24

Nekonečný souboj se skvrnami od jídla, trávy a jiných podobných nehod má konečně svého vítěze. Maminky se mohou nyní spolehnout na novinku Bupi BABY mýdlo na skvrny a na praní, které odstraní i ty nehorší skvrny z dětského ale i rodičovského oblečení. Účinný a levný pomocník přichází na český trh právě nyní.

 

Boj se skvrnami na dětském oblečení začíná v podstatě krátce po narození miminka a leckdy nekončí řadu dlouhých let. Nejprve to mohou být odolné skvrnky kvůli špatně připevněné plence, nebo ublinknutí, následují různobarevné otisky prvních příkrmů a vzápětí i stopy havárií při nezdařených pokusech o chůzi po dvou. Udržet i jen sotva roční miminko alespoň chvilku čisté, je téměř nadlidský úkol. Všichni to vědí, přesto však spoustu maminek trápí, že ten jejich nezbeda dokázal zničit úplně nové bodýčko během několika minut, kdy je měl poprvé na sobě.

Triky pro správné praní

Chcete-li z oblečení odstranit odolné skvrny od borůvek, jahod, rybízu, červené řepy, nebo trávy, musíte je co nejdříve namočit a zaprat. Ve chvíli, kdy to není možné, zbývá už jen pár osvědčených možností. Použít bělidlo nebo jiný chemický odstraňovač skvrn. Ty ovšem mohou díky svému složení nepříjemně podráždit dětskou pokožku.

 

Náš tip: naneste na navlhčenou skvrnu Bupi BABY mýdlo na skvrny a na praní, přitlačte a několikrát s ním důkladně přejeďte po tkanině tak, aby skvrna začala pouštět, jemně promněte nebo u odolnějších skvrn ještě přejeďte místo kartáčkem. Během chvíle začne mýdlo působit a nečistota se začne rozpouštět. Pak vložte namydlený kousek oblečení do pračky, přidejte Bupi BABY tekutý prací prostředek a nechte vyprat tak, jak jste zvyklé. Do závěrečného máchání můžete přidat Bupi BABY aviváž. Výsledkem bude krásně voňavé a především čisté prádlo beze skvrn.

 

Silák jménem Bupi BABY - mýdlo na skvrny a na praní

Složení mýdla vychází z tradiční receptury a kvality mýdla Palma Kokos, novinka je však upravená tak, aby v žádném případě nedráždila jemnou dětskou pokožku. Mýdlo tudíž neobsahuje žádné alergeny, ropné složky, enzymy, fosfáty, barviva, bělidla ani zesvětlovače. Je dermatologicky testované a obohacené o příjemnou parfemaci bez alergenů.

Do ruky i do pračky

Mýdlo Bupi BABY na skvrny a na praní je určeno především pro ruční praní, lze jej však také nastrouhat a použít místo prášku do automatické pračky. V takovém případě se doporučuje použít mýdlo spolu s práškovou sodou v poměru 1:1 (1 polévková lžíce sody a 1 lžíce nastrouhaného Bupi BABY mýdla na skvrny a na praní).

Pro lepší výsledek je vhodné do závěrečného máchání přidat i aviváž stejné značky. Nastrouháním mýdla získáte levný a velmi účinný prací prostředek, odměnou vám bude čisťounké a voňavé prádlo.

Složení nového mýdla zaručuje, že se v přírodě rychle a beze zbytku biologicky odbourává, nezatěžuje odpadní vody a neznečišťuje přírodu.

 

 

Bupi BABY mýdlo na skvrny a na praní, 180 g, cena: 24,90 Kč

K dostání: www.feedo.cz

Více informací na www.bupi.cz